Wigilia Wydziałowa 2019 [RELACJA]

20 grudnia 2019 r. (piątek) o godzinie 13.00 w holu głównym Wydziału Chemii odbyła się Wigilia.

Pracownicy, Doktoranci i Studenci zgromadzili się przy pięknie ustrojonej choince. Na początku głos zabrał Dziekan dr hab. Andrzej Kudelski, prof. ucz., który złożył wszystkim życzenia świąteczne. Potem nastąpił ważny moment dla całej społeczności Wydziału – inauguracja książki „Warszawska Chemia Uniwersytecka” pod redakcją prof. dr. hab. Rafała Sicińskiego i mgr Karoliny Dudzińskiej.

Ciekawym punktem uroczystości było wystąpienie Kierownika studiów doktoranckich – prof. dr. hab. Michała Ksawerego Cyrańskiego, który złożył obecnym życzenia po góralsku.

Później wszyscy tradycyjnie podzielili się opłatkiem, życząc sobie wszystkiego najlepszego. Na zakończenie uroczystości Dziekan zaprosił zebranych na smaczny poczęstunek złożony z wigilijnych potraw.

Natomiast 17 grudnia (wtorek) o godzinie 18.00 w Strefie Studenckiej odbyła się Wigilia Chemików – spotkanie podsumowujące działalność Zarządu Samorządu Studentów Wydziału Chemii UW.

Data publikacji: 22 grudnia 2019

Data ostatniej modyfikacji: 13 stycznia 2020